SP1 Aktualności Starsi uczą młodszych angielskiego niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020230

-------------------------------------

 BHP


Starsi uczą młodszych angielskiego

   W SP 1 gościliśmy dzieci z przedszkola "Chatka Puchatka". Była to pierwsza wizyta przedszkolaków w naszej szkole. Goście wzięli udział w warsztatach z języka angielskiego. Uczennice klasy 6C miały okazję uczyć dzieci języka angielskiego. Przedszkolaki z zaangażowaniem uczyły się nowych słów i piosenki w języku angielskim, jak i kilka faktów o Wielkiej Brytanii. Dzieci mogły również pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi, występując przed naszymi uczniami. Umiejętności, jak i występ dzieci zrobiły na nas duże wrażenie.
   Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wizyty.
Izabela Mielniczek 
STOPKA