SP1 Aktualności Starsi uczą młodszych angielskiego poniedziałek, 22 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7558522
Starsi uczą młodszych angielskiego PDF Drukuj Email

   W SP 1 gościliśmy dzieci z przedszkola "Chatka Puchatka". Była to pierwsza wizyta przedszkolaków w naszej szkole. Goście wzięli udział w warsztatach z języka angielskiego. Uczennice klasy 6C miały okazję uczyć dzieci języka angielskiego. Przedszkolaki z zaangażowaniem uczyły się nowych słów i piosenki w języku angielskim, jak i kilka faktów o Wielkiej Brytanii. Dzieci mogły również pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi, występując przed naszymi uczniami. Umiejętności, jak i występ dzieci zrobiły na nas duże wrażenie.
   Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wizyty.
Izabela Mielniczek