SP1 Aktualności Starsi uczą młodszych angielskiego niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410288
Starsi uczą młodszych angielskiego PDF Drukuj Email

   W SP 1 gościliśmy dzieci z przedszkola "Chatka Puchatka". Była to pierwsza wizyta przedszkolaków w naszej szkole. Goście wzięli udział w warsztatach z języka angielskiego. Uczennice klasy 6C miały okazję uczyć dzieci języka angielskiego. Przedszkolaki z zaangażowaniem uczyły się nowych słów i piosenki w języku angielskim, jak i kilka faktów o Wielkiej Brytanii. Dzieci mogły również pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi, występując przed naszymi uczniami. Umiejętności, jak i występ dzieci zrobiły na nas duże wrażenie.
   Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wizyty.
Izabela Mielniczek