SP1 Aktualności MAŁY RATOWNIK sobota, 18 sierpnia 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7452605
MAŁY RATOWNIK PDF Drukuj Email

   Dnia 6 kwietnia klasy 1a, 2d i 2e uczestniczyły w szkoleniu przeprowadzonym przez Dyrektor Rejonowego Oddziału PCK w Żarach ,p. Jadwigę Szkopińską. W pierwszej kolejności dzieci uczyły się udzielania pierwszej pomocy, poznały zasady działań ratowniczych. Celem pokazu było nabywanie podstawowych umiejętności udzielania pomocy i opatrywania różnego rodzaju ran przed przybyciem pogotowia ratunkowego.
Krystyna Rewaj

fot. Krystyna Rewaj