SP1 Aktualności MAŁY RATOWNIK niedziela, 20 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7750349
MAŁY RATOWNIK PDF Drukuj Email

   Dnia 6 kwietnia klasy 1a, 2d i 2e uczestniczyły w szkoleniu przeprowadzonym przez Dyrektor Rejonowego Oddziału PCK w Żarach ,p. Jadwigę Szkopińską. W pierwszej kolejności dzieci uczyły się udzielania pierwszej pomocy, poznały zasady działań ratowniczych. Celem pokazu było nabywanie podstawowych umiejętności udzielania pomocy i opatrywania różnego rodzaju ran przed przybyciem pogotowia ratunkowego.
Krystyna Rewaj

fot. Krystyna Rewaj