SP1 Aktualności Program profilaktyki zdrowotnej „Problem z głowy” piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10994078

-------------------------------------

 BHP
Program profilaktyki zdrowotnej „Problem z głowy”

    W klasie 1a pani W. Półtorak realizowany był Ogólnopolski Program profilaktyki zdrowotnej „Problem z głowy” .Celem programu było zwiększenie świadomości postępowania z wszawicą wśród dzieci i rodziców, nauka dzieci podstawowych zasad profilaktyki zdrowotnej oraz tolerancji dla osób dotkniętych tym problemem. Rodzice otrzymali ulotki informacyjne na temat wszawicy.
   Dzieci uczestniczyły w zajęciach, podczas których dowiedziały się, co to jest wszawica, uczyły się rozpoznawania jej objawów, nabywały umiejętności radzenia sobie z problemem, uczyły się tolerancji wobec osób dotkniętych tym problemem.
   Pani pielęgniarka dokonała w tym czasie przeglądu głów dzieci. Podsumowaniem programu były prace plastyczne uczniów, które zostały umieszczone na szkolnej gazetce.
Krystyna Rewaj


fot. Krystyna Rewaj
 
STOPKA