SP1 Aktualności Oliwia i Lena idą od września do Jedynki niedziela, 20 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7750603
Oliwia i Lena idą od września do Jedynki PDF Drukuj Email

   Oliwka i Lena z Niepublicznego Przedszkola "eNCe-peNCe" w Żarach wspólnie z Rodzicami wybrały już swoją szkołę, do której będą uczęszczać od września 2017 r. Jest to Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach. W tym tygodniu były jej dni otwarte i dziewczynki mogły bliżej zapoznać się z nią. Powróciły do przedszkola zachwycone, radosne, pełne optymizmu, że wybrały właściwą szkolę.
 
Dyrektor Przedszkola
Ewa Laskowska


fot. Ewa Laskowska