SP1 Aktualności Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa (NPRCZ) na lata 2016-2020 piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10989637

-------------------------------------

 BHP
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa (NPRCZ) na lata 2016-2020
 
Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele


   Nasza szkoła realizuje projekt – Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa (NPRCZ) na lata 2016-2020 Priorytet 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

   Celem tego programu jest wzmocnienie zainteresowań i aktywności czytelniczej uczniów przez wspieranie organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w podejmowaniu przedsięwzięć w obszarze rozwijania zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa. Wzmacnianie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych, a także uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek poprzez zakup nowości wydawniczych oraz lektur szkolnych.

   W ramach Programu zakupione będą nowości wydawnicze w celu wzbogacenia zasobów biblioteki szkolnej o pozycje pozostające w sferze zainteresowania uczniów i jednocześnie służące realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego.



   W związku z tym biblioteka szkolna ogłasza

Plebiscyt na książki do zakupienia w ramach projektu
- Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Podajcie tytuły książek dla Was ważnych, które warto przeczytać i chcielibyście, by znalazły się w naszej bibliotece. Kartkę z tytułami książek należy wrzucić do specjalnie przygotowanej skrzyneczki w bibliotece. Do końca kwietnia czekamy na Wasze propozycje.
Jolanta Koch
 
STOPKA