SP1 Aktualności Lepiej z nimi nie zadzierać! Sukcesy uczennic klasy 5c czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7669997
Lepiej z nimi nie zadzierać! Sukcesy uczennic klasy 5c PDF Drukuj Email

   Dominika Krzyżanowska, Daria Lekczyńska oraz Natalia Głowacka, uczennice klasy 5c, to urodzone sportsmenki!
   Dominika zdobyła kilka dni temu III miejsce w konkurencji kata indywidualne dziewcząt w wieku 12 lat, Daria II, a Natala III miejsce w Turnieju Zapaśniczym im. Bolesława Chrobrego Powiatowej Ligi Zapaśniczej.
   Gratulujemy!
fot. Piotr Pałac

   Przypominamy, że istnieje możliwość przesyłania administratorom stron internetowych SP 1 w Żarach relacji i zdjęć, które dokumentują sukcesy naszych uczniów, zwłaszcza tych odnoszonych poza szkołą. Prześlijcie je nam, a my opublikujemy Wasze materiały!
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski