SP1 Aktualności BIEG PO ZDROWIE w klasie 4c czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7669168
BIEG PO ZDROWIE w klasie 4c PDF Drukuj Email

BIEG PO ZDROWIE w czasie zebrania z rodzicami
   W dniu 15.02.2017 r. podczas zebrania rodzice uczniów klasy 4c zostali zapoznani z programem profilaktyki palenia tytoniu, w którym będą uczestniczyć ich dzieci.
   Podczas spotkania były omawiane cele programu, a także sposób realizacji programu. Prezentowany był także krótki film pt. "Założenia programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej

BIEG PO ZDROWIE". BIEG PO ZDROWIE. WPROWADZENIE - PALENIE JEST NIEZDROWE

   W dniu 23.02.2017 r. uczniowie klasy 4c rozpoczęli swój udział w programie antytytoniowej edukacji zdrowotnej BIEG PO ZDROWIE.
   Podczas lekcji wychowawczej uczniowie dowiedzieli się kilku ciekawostek dotyczących palenia papierosów, m.in. tego, że w dymie papierosowym występuje ponad 4000 różnych, w większości szkodliwych, substancji oraz że e-papierosy również mogą powodować uzależnienie od nikotyny i są rakotwórcze. Dzieci wymieniały swoje spostrzeżenia dotyczące negatywnych skutków palenia, przeliczały koszty związane z paleniem, a także z chęcią opowiadały, co można by było kupić za kwotę przeznaczoną na papierosy. Uczniowie byli bardzo aktywni i zaangażowani podczas lekcji.
Koordynator
Edyta Pawlus


fot. Piotr Pałac