SP1 Aktualności „Minieuroland inspiruje naturą” pod patronatem Pani Minister Edukacji Anny Zalewskiej niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998169

-------------------------------------

 BHP
„Minieuroland inspiruje naturą” pod patronatem Pani Minister Edukacji Anny Zalewskiej

   „Minieuroland inspiruje naturą" pod patronatem Pani Minister Edukacji Anny Zalewskiej to hasło konkursu na zielnik, który trwał od października do marca 2017 r. Jego celem było motywowanie uczniów do spędzania czasu na świeżym powietrzu, rozwijanie w nich poczucia estetyki i piękna oraz szacunku do przyrody. W konkursie wzięły udział dwie klasy drugie: klasa 2B i klasa 2D. Dzieci stworzyły klasowe zielniki i wysłaliśmy je na konkurs. Tworzenie zielników sprawiło uczniom radość, zabawę, a jednocześnie stanowiło naukę w zdobywaniu nowych wiadomości na temat przyrody. Otrzymaliśmy informację od organizatora konkursu, że prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie oraz prezentowały dużą wiedzę i umiejętności. Klasy biorące udział w konkursie otrzymały kupon rabatowy na wizytę w Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku, który uprawnia do 5% zniżki na wstęp oraz pakietów edukacyjnych. Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, a rodzicom za współpracę.
Wychowawca kl.2B i kl.2D


fot. Irena Wiącek
 
STOPKA