SP1 Aktualności „Minieuroland inspiruje naturą” pod patronatem Pani Minister Edukacji Anny Zalewskiej niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410135
„Minieuroland inspiruje naturą” pod patronatem Pani Minister Edukacji Anny Zalewskiej PDF Drukuj Email

   „Minieuroland inspiruje naturą" pod patronatem Pani Minister Edukacji Anny Zalewskiej to hasło konkursu na zielnik, który trwał od października do marca 2017 r. Jego celem było motywowanie uczniów do spędzania czasu na świeżym powietrzu, rozwijanie w nich poczucia estetyki i piękna oraz szacunku do przyrody. W konkursie wzięły udział dwie klasy drugie: klasa 2B i klasa 2D. Dzieci stworzyły klasowe zielniki i wysłaliśmy je na konkurs. Tworzenie zielników sprawiło uczniom radość, zabawę, a jednocześnie stanowiło naukę w zdobywaniu nowych wiadomości na temat przyrody. Otrzymaliśmy informację od organizatora konkursu, że prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie oraz prezentowały dużą wiedzę i umiejętności. Klasy biorące udział w konkursie otrzymały kupon rabatowy na wizytę w Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku, który uprawnia do 5% zniżki na wstęp oraz pakietów edukacyjnych. Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, a rodzicom za współpracę.
Wychowawca kl.2B i kl.2D


fot. Irena Wiącek