SP1 Aktualności IX Turniej Otwartych Głów piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014315

-------------------------------------

 BHP


IX Turniej Otwartych Głów

   Dnia 27 kwietnia 2010 roku odbył się IX Turniej Otwartych Głów. W turnieju brały udział Szkoły Podstawowe z Żar. Celem tego konkursu jest rozwijanie zainteresowań uczniów z poszczególnych edukacji, stopień opanowania wiedzy i umiejętności oraz integracja uczniów szkół podstawowych. Wszystkie zespoły wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami z różnych dziedzin życia. Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrody, które ufundował Burmistrz Miasta Żary. Jury, w skład którego wchodzili nauczyciele szkół biorących udział w turnieju, sprawiedliwie oceniało rozwiązane zadania. Wszystkim uczniom i ich nauczycielom życzymy dalszych, wspaniałych sukcesów.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

 
 
 
STOPKA