SP1 Aktualności Filmowe ferie w SP 1 w Żarach sobota, 16 lutego 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7868593
Filmowe ferie w SP 1 w Żarach PDF Drukuj Email

   W pierwszym tygodniu ferii chętni uczniowie mogli codziennie od rana do popołudnia brać udział w zajęciach koła filmowego, w czasie których oglądali ciekawe filmy.
   W sumie obejrzeliśmy 12 obrazów, od komedii, przez filmy przygodowe i s.f., aż do dramatów. Największe poruszenie wśród zebranych wywołały dwa filmy: Ósmoklasiści nie płaczą oraz Mój przyjaciel Hachiko. Historie tam zawarte nie skończyły się dobrze. Nie zdradzimy jednak żadnych szczegółów, zachęcamy do obejrzenia, zwłaszcza pierwszego z wymienionych obrazów. Poza tym przenosiliśmy się w czasie wraz z bohaterami słynnej trylogii Powrót do przyszłości, odkrywaliśmy skarby i ratowaliśmy świat wraz z Indianą Jonesem, poznaliśmy „bardzo fajnego giganta”, bohaterów Niekończącej się opowieści i chłopców, którzy po wylądowaniu na bezludnej wyspie zapomnieli, czym jest godność ludzka.
   Śmiech, łzy, niedowierzanie, zabawa i relaks – to wszystko towarzyszyło nam w czasie pięciodniowego oglądania i omawiania filmów.
   Tekstem spotkań ogłosiliśmy wykrzyknienie profesora z Powrotu do przyszłości: „Boziuniu!”.
Piotr Pałac


fot. Piotr Pałac