SP1 Aktualności Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024029

-------------------------------------

 BHP


Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia

   Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, to są dwa takie dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to Dzień Babci i Dziadka. Do tradycji SP 1 w Żarach należy to, że z tej okazji zapraszamy nasze kochane Babcie i Dziadków do klasy na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich. Dnia 25 stycznia takie spotkanie odbyło się w kl. 1a. Były to chwile niezwykłe nie tylko dla dzieci, ale także dla Babć i Dziadków. Czas pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
   Na wstępie wychowawczyni, pani Wiesława Półtorak, przywitała serdecznie wszystkich gości ciepłymi słowami. W imieniu dzieci podziękowała za wszelki trud, miłość, ciepło oraz wsparcie, jakie na co dzień okazują swoim wnukom. W pięknie udekorowanej sali, przy słodkim poczęstunku, kawie i herbacie, przygotowanej przez rodziców, zaproszeni goście wysłuchali i obejrzeli program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły. Na koniec złożyły życzenia Babci i Dziadkowi oraz wręczyły własnoręcznie przygotowany prezent – słodkie kwiatki.
   Czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci były bardzo szczęśliwe i przejęte tym, że mogły gościć swoją Babcię i Dziadka u siebie w szkole.
Wychowawczyni klasy Ia
Wiesława Półtorak


fot. Wiesława Półtorak i p. Kasprolewicz
 
STOPKA