SP1 Aktualności Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia niedziela, 20 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7750378
Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia PDF Drukuj Email

   Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, to są dwa takie dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to Dzień Babci i Dziadka. Do tradycji SP 1 w Żarach należy to, że z tej okazji zapraszamy nasze kochane Babcie i Dziadków do klasy na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich. Dnia 25 stycznia takie spotkanie odbyło się w kl. 1a. Były to chwile niezwykłe nie tylko dla dzieci, ale także dla Babć i Dziadków. Czas pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
   Na wstępie wychowawczyni, pani Wiesława Półtorak, przywitała serdecznie wszystkich gości ciepłymi słowami. W imieniu dzieci podziękowała za wszelki trud, miłość, ciepło oraz wsparcie, jakie na co dzień okazują swoim wnukom. W pięknie udekorowanej sali, przy słodkim poczęstunku, kawie i herbacie, przygotowanej przez rodziców, zaproszeni goście wysłuchali i obejrzeli program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły. Na koniec złożyły życzenia Babci i Dziadkowi oraz wręczyły własnoręcznie przygotowany prezent – słodkie kwiatki.
   Czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci były bardzo szczęśliwe i przejęte tym, że mogły gościć swoją Babcię i Dziadka u siebie w szkole.
Wychowawczyni klasy Ia
Wiesława Półtorak


fot. Wiesława Półtorak i p. Kasprolewicz