SP1 Aktualności Spotkanie z ratownikami WOPR niedziela, 21 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7558427
Spotkanie z ratownikami WOPR PDF Drukuj Email

   Dnia 18 stycznia 2017 roku odbył się apel podsumowujący naukę pływania uczniów klas 3 oraz pokaz bezpiecznego korzystania z basenów i lodowisk w czasie ferii zimowych. Dyplomy i karty pływackie wręczyli nauczyciele prowadzący naukę pływania - p. Barbara Mantyk i p. Aleksander Stachów. Natomiast ratownicy WOPR-u w osobach - p. Zbigniew Zdzitowiecki i p. Artur Marczak przeprowadzili pogadankę wraz z pokazem „Jak bezpiecznie korzystać z atrakcji basenowych i lodowisk”. W apelu uczestniczyli uczniowie klas 1 -3.
   Dziękuję nauczycielom i ratownikom, a uczniom gratuluję!
Honorata Kryszewska
wicedyrektor

fot. Honorata Kryszewska