SP1 Aktualności Szkolny etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410126
Szkolny etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PDF Drukuj Email

   W czwartek, 19 stycznia 2017 r., w SP 1 w Żarach odbył się szkolny etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.
   Pamięciowe opanowanie tekstu oraz jego poprawne wygłoszenie to ważne umiejętności, które odgrywają wielką rolę w życiu człowieka. Występy publiczne w czasie różnego rodzaju uroczystości rodzinnych i nie tylko, prezentowanie się przed pracodawcą, czy nawet chęć zjednania sobie urzędnika przy okazji załatwiania swoich spaw – udział w konkursie recytatorskim, przygotowanie do niego, pomagają rozwijać te zaniedbywane sfery i sprawnie funkcjonować w życiu społecznym.
   W konkursie wzięło udział 21 osób. Jury w składzie: p. Edyta Talarowska, p. Iwona Szczuka, p. Jolanta Koch, p. Agnieszka Lech-Kowalska oraz p. Piotr Pałac przyznało trzy wyróżnienia oraz nominowało trzy osoby do udziału w miejskim etapie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.

Wyróżnienia:
Weronika Żywica
Iga Ognik
Emilia Jóźwiak


Nominacje do miejskiego etapu:
Klaudia Stańczyk
Maja Harasim
Paweł Stankiewicz


   Każdy uczestnik otrzymał od Pani Dyrektor Agnieszki Ropskiej nagrodę.
   Gratulujemy wszystkim odwagi, dziękujemy za wspaniałe recytacje.
Piotr Pałac

fot. Julia Gruchot