SP1 Aktualności Szkolny etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998204

-------------------------------------

 BHP
Szkolny etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

   W czwartek, 19 stycznia 2017 r., w SP 1 w Żarach odbył się szkolny etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.
   Pamięciowe opanowanie tekstu oraz jego poprawne wygłoszenie to ważne umiejętności, które odgrywają wielką rolę w życiu człowieka. Występy publiczne w czasie różnego rodzaju uroczystości rodzinnych i nie tylko, prezentowanie się przed pracodawcą, czy nawet chęć zjednania sobie urzędnika przy okazji załatwiania swoich spaw – udział w konkursie recytatorskim, przygotowanie do niego, pomagają rozwijać te zaniedbywane sfery i sprawnie funkcjonować w życiu społecznym.
   W konkursie wzięło udział 21 osób. Jury w składzie: p. Edyta Talarowska, p. Iwona Szczuka, p. Jolanta Koch, p. Agnieszka Lech-Kowalska oraz p. Piotr Pałac przyznało trzy wyróżnienia oraz nominowało trzy osoby do udziału w miejskim etapie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.

Wyróżnienia:
Weronika Żywica
Iga Ognik
Emilia Jóźwiak


Nominacje do miejskiego etapu:
Klaudia Stańczyk
Maja Harasim
Paweł Stankiewicz


   Każdy uczestnik otrzymał od Pani Dyrektor Agnieszki Ropskiej nagrodę.
   Gratulujemy wszystkim odwagi, dziękujemy za wspaniałe recytacje.
Piotr Pałac

fot. Julia Gruchot
 
STOPKA