SP1 Aktualności Sukces Marty Tomaszewskiej w Konkursie „Lubuskie smakuje” niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999078

-------------------------------------

 BHP
Sukces Marty Tomaszewskiej w Konkursie „Lubuskie smakuje”

   Organizatorem Konkursu „Lubuskie smakuje” była Agencja Rynku Rolnego Oddział w Gorzowie Wielkopolskim. Zadanie polegało na wykonaniu pracy plastycznej w formie zakładki do książki. Poprzez swą formę i treść zakładka miała popularyzować regionalne produkty żywnościowe oraz zachęcać do zdrowego odżywiania się. Konkurs adresowany był do dzieci klas I-III i IV-VI –mieszkańców województwa lubuskiego.
   W naszej szkole z klas IV – VI na konkurs wpłynęły 23 prace, spośród których 3 wysłano na etap wojewódzki. Z kolei na konkurs wojewódzki wpłynęło 219 prac, a wśród nich praca Marty Tomaszewskiej. Jury doceniło ją i przyznało III miejsce w kategorii klas IV – VI.
   Marta odebrała z rąk przedstawiciela Agencji Rynku Rolnego cenną nagrodę rzeczową.
   Gratulacje!
Andrzej Woźniak

praca Marty


fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA