SP1 Aktualności Sukces Marty Tomaszewskiej w Konkursie „Lubuskie smakuje” poniedziałek, 10 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7662068
Sukces Marty Tomaszewskiej w Konkursie „Lubuskie smakuje” PDF Drukuj Email

   Organizatorem Konkursu „Lubuskie smakuje” była Agencja Rynku Rolnego Oddział w Gorzowie Wielkopolskim. Zadanie polegało na wykonaniu pracy plastycznej w formie zakładki do książki. Poprzez swą formę i treść zakładka miała popularyzować regionalne produkty żywnościowe oraz zachęcać do zdrowego odżywiania się. Konkurs adresowany był do dzieci klas I-III i IV-VI –mieszkańców województwa lubuskiego.
   W naszej szkole z klas IV – VI na konkurs wpłynęły 23 prace, spośród których 3 wysłano na etap wojewódzki. Z kolei na konkurs wojewódzki wpłynęło 219 prac, a wśród nich praca Marty Tomaszewskiej. Jury doceniło ją i przyznało III miejsce w kategorii klas IV – VI.
   Marta odebrała z rąk przedstawiciela Agencji Rynku Rolnego cenną nagrodę rzeczową.
   Gratulacje!
Andrzej Woźniak

praca Marty


fot. Cezary Sułkowski