SP1 Aktualności Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Żary 2016 niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998409

-------------------------------------

 BHP
Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Żary 2016

   15 grudnia w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbywał się Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Żary 2016. Naszą szkołę reprezentowały w dwóch kategoriach wiekowych: Marlena Wójtowicz z kl. III b i Milena Wójtowicz z kl. IV a. Obie dziewczynki zostały laureatkami Festiwalu: Marlenka w kategorii klas I-III, a Milenka w kategorii klas IV-VI. W sobotę podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku Miasta laureatki otrzymały pamiątkowe statuetki i nagrody oraz wystąpiły w koncercie laureatów. Serdeczne gratulacje.
Pozdrawiam
Izabela Kudokas-Drąg


alt
fot. H. Gola, S. Wójtowicz, I. Kudokas-Drąg
 
STOPKA