SP1 Aktualności Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Żary 2016 niedziela, 21 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7557293
Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Żary 2016 PDF Drukuj Email

   15 grudnia w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbywał się Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Żary 2016. Naszą szkołę reprezentowały w dwóch kategoriach wiekowych: Marlena Wójtowicz z kl. III b i Milena Wójtowicz z kl. IV a. Obie dziewczynki zostały laureatkami Festiwalu: Marlenka w kategorii klas I-III, a Milenka w kategorii klas IV-VI. W sobotę podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku Miasta laureatki otrzymały pamiątkowe statuetki i nagrody oraz wystąpiły w koncercie laureatów. Serdeczne gratulacje.
Pozdrawiam
Izabela Kudokas-Drąg


alt
fot. H. Gola, S. Wójtowicz, I. Kudokas-Drąg