SP1 Aktualności Bezpieczeństwo w okresie zimowym niedziela, 20 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7750577
Bezpieczeństwo w okresie zimowym PDF Drukuj Email

   W piątek, 16 grudnia 2016 r., wszystkie oddziały Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach spotkały się z przedstawicielami straży miejskiej, straży pożarnej, policji i WOPR, by przypomnieć sobie i utrwalić wiedzę na temat zagrożeń w okresie zimowym, świątecznym oraz ogólne zasady bezpieczeństwa.
   Prelegenci w bardzo przystępny i fachowy sposób przekazali zebranym wiedzę, wszystko dla dobra naszych podopiecznych oraz ich rodzin.
   Spotkania z przedstawicielami różnego rodzaju służb odbywają się w SP 1 w Żarach regularnie, poza tym wychowawcy, pedagog, psycholog oraz pozostali nauczyciele kilka razy w ciągu roku przeprowadzają obowiązkowe lekcje poświęcone wszystkim aspektom bezpieczeństwa.
Dyrektor szkoły
Agnieszka Ropska


fot. Piotr Pałac