SP1 Aktualności Kiermasz bożonarodzeniowy w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999374

-------------------------------------

 BHP
Kiermasz bożonarodzeniowy w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach

   W środę, 14 grudnia 2016 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbył się kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie DOBRA SZKOŁA. Stoiska, jak zawsze, były gotowe przed czasem, to tak ważne wydarzenie w życiu społeczności szkolnej, że wszyscy przyszli wcześniej :-)  
   Każda klasa sprzedawała stroiki, ozdoby związane z Bożym Narodzeniem oraz inne ciekawe rzeczy, a także pyszne smakołyki: ciasta, oponki, galaretki, a nawet krokiety z barszczem. Wszyscy mogli poczęstować się kawą i herbatą. Uczniowie, ich rodzice i nauczyciele mocno zaangażowali się w sprzedaż. Nasi podopieczni ćwiczyli w ten sposób umiejętność porozumiewania się z innymi, negocjowania i handlowania. Przede wszystkim jednak społeczność szkolna i lokalna integrowały się ze sobą.
   10% dochodu uzyskanego przez poszczególne oddziały w czasie kiermaszu zostanie przeznaczone na działalność Stowarzyszenia, reszta środków powróci do klas.
   Zapraszamy dziś i jutro do SP 1, w holu głównym kiermasz wciąż trwa :-)
Administratorzy

Fotorelacja

fot. Wiktoria Chalbert, Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

Relacja Telewizji RegionalnejJesteśmy z Żar - reportaż o kiermaszu w Jedynce
 
 
STOPKA