SP1 Aktualności Wideokonferencja z uczniami z Hiszpanii niedziela, 23 września 2018
 

 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7518404
Wideokonferencja z uczniami z Hiszpanii PDF Drukuj Email

   Uczniowie klasy 6c brali udział w wideokonferencji z kolegami z Hiszpanii (7.12.2016 r.). Spotkanie przez Skype było okazją do kontaktu z żywym językiem i przełamywania barier w mówieniu w języku obcym. Uczniowie mogli sprawdzić umiejętności językowe i porównać je do kolegów z zagranicy. Oprócz rozmów parami, nie zabrakło również wspólnego śpiewania oraz gier i zabaw ćwiczących słownictwo w języku angielskim.
   Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.
Izabela Mielniczek


A oto fotorelacja ze spotkania: