SP1 Aktualności Życzenia za granicę wtorek, 16 lipca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8270513
Życzenia za granicę PDF Drukuj Email

   Nasi uczniowie uczyli się pisać życzenia świąteczne w języku angielskim i polskim. Napisali je na ręcznie robionych kartkach świątecznych, a pomagał im w tym miś z Anglii, którego obecnie gościmy w naszej szkole. Pomysły na kartki mile mnie zaskoczyły - uczniowie wykazali się dużą kreatywnością.
   Wszystkie życzenia wysłaliśmy do 11 szkół z różnych europejskich krajów, z którymi współpracujemy w ramach programu międzynarodowego eTwinning. Jak co roku kartki, które otrzymamy z zagranicy, wywiesimy w holu szkoły. Już dostaliśmy życzenia z Finlandii i Słowenii. Czekamy na więcej.
   Zachęcam do obejrzenia filmu z pracami naszych uczniów.
Izabela Mielniczek