SP1 Aktualności Życzenia za granicę wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004207

-------------------------------------

 BHP
Życzenia za granicę

   Nasi uczniowie uczyli się pisać życzenia świąteczne w języku angielskim i polskim. Napisali je na ręcznie robionych kartkach świątecznych, a pomagał im w tym miś z Anglii, którego obecnie gościmy w naszej szkole. Pomysły na kartki mile mnie zaskoczyły - uczniowie wykazali się dużą kreatywnością.
   Wszystkie życzenia wysłaliśmy do 11 szkół z różnych europejskich krajów, z którymi współpracujemy w ramach programu międzynarodowego eTwinning. Jak co roku kartki, które otrzymamy z zagranicy, wywiesimy w holu szkoły. Już dostaliśmy życzenia z Finlandii i Słowenii. Czekamy na więcej.
   Zachęcam do obejrzenia filmu z pracami naszych uczniów.
Izabela Mielniczek
 
STOPKA