SP1 Aktualności W labiryncie magii piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10991177

-------------------------------------

 BHP
W labiryncie magii

   30 listopada klasa 2f zamieniła się w labirynt magii, do którego zostały zaproszone przedszkolaki z naszego oddziału szkolnego. Zajęcia rozpoczęły się przedstawieniem teatralnym pt.: „Ucieczka smoków”. Następnie uczniowie klasy 2 opowiedzieli o poszczególnych składnikach Pogody: Temperaturze powietrza, Prędkości i kierunku wiatru, Zachmurzeniu nieba, Opadach. Wyniki badań zostały umieszczone na specjalnych planszach. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych dotyczących jesiennej pogody. Na koniec nasi goście otrzymali w prezencie własnoręcznie wykonane przez uczniów klas 2, jesienne sowy.

   W dalszej części dnia uczniowie klasy 2f brali udział we wróżbach andrzejkowych. Punktem kulminacyjnym był udział uczniów w qizie podsumowującym dotychczasową naukę. Uczniowie zostali podzielni na 6 zespołów. Pytania qizowe dotyczły zagadnień z edukacji polonistycznej, matematyczne i przyrodniczej.

   Zabawa z nauką wprawiły w wyśmienity nastrój uczniów.
Anna Andrukiewicz


fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA