SP1 Aktualności W labiryncie magii sobota, 16 lutego 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7868670
W labiryncie magii PDF Drukuj Email

   30 listopada klasa 2f zamieniła się w labirynt magii, do którego zostały zaproszone przedszkolaki z naszego oddziału szkolnego. Zajęcia rozpoczęły się przedstawieniem teatralnym pt.: „Ucieczka smoków”. Następnie uczniowie klasy 2 opowiedzieli o poszczególnych składnikach Pogody: Temperaturze powietrza, Prędkości i kierunku wiatru, Zachmurzeniu nieba, Opadach. Wyniki badań zostały umieszczone na specjalnych planszach. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych dotyczących jesiennej pogody. Na koniec nasi goście otrzymali w prezencie własnoręcznie wykonane przez uczniów klas 2, jesienne sowy.

   W dalszej części dnia uczniowie klasy 2f brali udział we wróżbach andrzejkowych. Punktem kulminacyjnym był udział uczniów w qizie podsumowującym dotychczasową naukę. Uczniowie zostali podzielni na 6 zespołów. Pytania qizowe dotyczły zagadnień z edukacji polonistycznej, matematyczne i przyrodniczej.

   Zabawa z nauką wprawiły w wyśmienity nastrój uczniów.
Anna Andrukiewicz


fot. Anna Andrukiewicz