SP1 Aktualności Wielka gala! poniedziałek, 22 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7558488
Wielka gala! PDF Drukuj Email

   Dnia 2 grudnia 2016 roku w Sali Widowiskowej „Luna” odbyła się II Gala Żarskiego Wolontariatu. Pani Burmistrz Danuta Madej otworzyła Galę i podkreśliła, że praca na rzecz osób potrzebujących to wielka sztuka. Dlatego osoby, które pracują dla wolontariatu mają wielkie serca!
   Gościem specjalnym Gali była pani Ewa Minge, nasza Wielka Projektantka Mody, która założyła Fundację Black Butterflies pomagającą ludziom chorym przewlekle i onkologicznie w walce z chorobą. Pierwszy taki Dom Życie powstał w Zielonej Górze.
   Osoby dorosłe i uczniowie odebrali nagrody i wyróżnienia za działalność na rzecz Wolontariatu. Z naszej szkoły byli to:
Ewelina Hirsch z kl. 3c
Emilia Kalkowska z kl. 4b
Małgorzata Siwak z kl. 4d
Michał Gawron z kl. 6c

Dziękuję nauczycielom, uczniom i rodzicom, którzy wspierają Wolontariat!
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska
Wicedyrektor


fot. Honorata Kryszewska