SP1 Aktualności Udział uczniów klasy 2b w III INTEGRACYJNYM ŻARSKIM PRZEGLĄDZIE TEATRÓW piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995519

-------------------------------------

 BHP
Udział uczniów klasy 2b w III INTEGRACYJNYM ŻARSKIM PRZEGLĄDZIE TEATRÓW

   30 listopada 2016 r. w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G.P. Telemanna w Żarach odbył się III Integracyjny Żarski Przegląd Teatrów zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia” w Żarach. Wzięły w nim udział zespoły teatralne z Dziennego Domu Wsparcia MOPS w Żarach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Żarach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubsku, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żarach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubsku, Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach, Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Żarach, Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”.
   Po raz kolejny także nasza szkoła z entuzjazmem przyjęła zaproszenie na tę imprezę. Uczniowie klasy 2b pod opieką swojej wychowawczyni pani Irenki Wiącek przygotowali show pt. „Jesienne impresje”. Ich występowi towarzyszyły gromkie owacje! Poproszono nawet o taniec na bis.
   Udział w przeglądzie był dla drugoklasistów wielkim przeżyciem. Mogli nie tylko zaprezentować się przed szerszą publicznością, ale także obejrzeć występy zespołów, w których składzie były osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami i w podeszłym wieku. To spotkanie pokazało, że MY, LUDZIE jesteśmy różni, ale tak samo przeżywamy tremę przed występem i radość z dzielenia się swoją pasją.
   Jak bardzo barwna i zróżnicowana pod względem tematycznym i artystycznym była to impreza, możecie przekonać się, oglądając fotorelację.
Irena Wiącek i Edyta Talarowska


fot. Edyta Talarowska
 
STOPKA