SP1 Aktualności Zajęcia socjoterapeutyczne w SP 1 poniedziałek, 24 września 2018
 

 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7519279
Zajęcia socjoterapeutyczne w SP 1 PDF Drukuj Email

   W naszej szkole odbywają się zajęcia socjoterapeutyczne mające na celu naukę nawiązywania poprawnych relacji z rówieśnikami, naukę współpracy i komunikacji, poznania i nazywania uczuć własnych i innych, a także odreagowanie napięć. Uczestnicy spotykają się w kręgu i rozpoczynają spotkanie rundką. Następnie wprowadzany i realizowany jest temat zajęć. Uczniowie pracują indywidualne, w parach lub grupach. Wykorzystywane są metody z zakresu arteterapii i biblioterapii. Na zdjęciach praca zespołowa, temat: "Mam pomysł na stracha". Celem spotkania było poznanie swoich lęków i znalezienie sposobów poradzenia sobie z nimi.
Anna Andrukiewicz


fot. Anna Andrukiewicz