SP1 Aktualności Zajęcia socjoterapeutyczne w SP 1 wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004182

-------------------------------------

 BHP
Zajęcia socjoterapeutyczne w SP 1

   W naszej szkole odbywają się zajęcia socjoterapeutyczne mające na celu naukę nawiązywania poprawnych relacji z rówieśnikami, naukę współpracy i komunikacji, poznania i nazywania uczuć własnych i innych, a także odreagowanie napięć. Uczestnicy spotykają się w kręgu i rozpoczynają spotkanie rundką. Następnie wprowadzany i realizowany jest temat zajęć. Uczniowie pracują indywidualne, w parach lub grupach. Wykorzystywane są metody z zakresu arteterapii i biblioterapii. Na zdjęciach praca zespołowa, temat: "Mam pomysł na stracha". Celem spotkania było poznanie swoich lęków i znalezienie sposobów poradzenia sobie z nimi.
Anna Andrukiewicz


fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA