SP1 Aktualności Europejskie odznaczenie naszego projektu niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410310
Europejskie odznaczenie naszego projektu PDF Drukuj Email

   Już we wrześniu otrzymaliśmy krajowe wyróżnienie. Teraz nasza szkoła została wyróżniona Europejską Odznaką Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w zeszłorocznym projekcie "Mascots' journey". Oznacza to, że nasze działania zostały ocenione jako reprezentujące najwyższy europejski poziom. Europejska Odznaka Jakości jest przyznawana raz w roku, a nominację otrzymują tylko wybrane projekty z tych najwyżej ocenionych. Jest to potwierdzenie zaangażowania i dążenia naszej szkoły do jakości oraz otwartość na współpracę europejską. Dla dzieci i dla mnie uznanie naszej pracy i większa motywacja do dalszych działań.
   Cieszymy się z tego osiągnięcia i czekamy na kolejne sukcesy.
Izabela Mielniczek


fot. Izabela Mielniczek