SP1 Aktualności Maskotka z Hiszpanii w naszej szkole poniedziałek, 10 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7661985
Maskotka z Hiszpanii w naszej szkole PDF Drukuj Email

   W ramach współpracy międzynarodowej w naszej szkole gościliśmy maskotkę z Hiszpanii. Pluszak uczył języka angielskiego i opowiadał o swoim kraju. Uczniowie mogli przeczytać w dzienniku podróży podstawowe informacje o maskotce, Madrycie i Hiszpanii. Dowiedzieliśmy się o typowych grach i zabawach hiszpańskich dzieci, tradycyjnym jedzeniu oraz życiu w tamtejszej szkole. Maskotką był pluszowy maskonur. Była to okazja do poznania tych zwierząt. Uczniowie klas czwartych stworzyli kwiz po angielsku o tych zwierzętach. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wizyty.
Izabela Mielniczek