SP1 Aktualności Maskotka z Hiszpanii w naszej szkole niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998930

-------------------------------------

 BHP
Maskotka z Hiszpanii w naszej szkole

   W ramach współpracy międzynarodowej w naszej szkole gościliśmy maskotkę z Hiszpanii. Pluszak uczył języka angielskiego i opowiadał o swoim kraju. Uczniowie mogli przeczytać w dzienniku podróży podstawowe informacje o maskotce, Madrycie i Hiszpanii. Dowiedzieliśmy się o typowych grach i zabawach hiszpańskich dzieci, tradycyjnym jedzeniu oraz życiu w tamtejszej szkole. Maskotką był pluszowy maskonur. Była to okazja do poznania tych zwierząt. Uczniowie klas czwartych stworzyli kwiz po angielsku o tych zwierzętach. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wizyty.
Izabela Mielniczek

 
STOPKA