SP1 Aktualności Dyskoteka andrzejkowa w 5c niedziela, 20 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7750563
Dyskoteka andrzejkowa w 5c PDF Drukuj Email

   W czwartek 24 listopada w gabinecie 304b odbyła się dyskoteka andrzejkowa klasy 5c.
   Spotkaliśmy się, by trochę poszaleć, a przy okazji poznać lepiej, zintegrować.
   Tradycyjnie - zaczęliśmy od owijania ochotników papierem toaletowym na czas. Potem chodziliśmy w rytm muzyki wokół krzeseł. Gdy głośniki cichły, należało usiąść. Krzeseł ubywało, emocje rosły. Wygrał Kacper! Następnie przechodziliśmy pod liną, która, złośliwie, była coraz niżej. W międzyczasie przyjechała pizza. Na koniec poznaliśmy imiona przyszłych żon, mężów, pierwsze litery ich nazwisk, imiona przyszłych synów i córek. To, naturalnie, żarty, nikt nie wierzy w takie rzeczy, to tylko zabawa.
   Dobrze spotkać się od czasu do czasu i pożartować.
Piotr Pałac


fot. Piotr Pałac