SP1 Aktualności "Żyjmy zdrowo, kolorowo" - dzień fioletowy poniedziałek, 22 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7558450
"Żyjmy zdrowo, kolorowo" - dzień fioletowy PDF Drukuj Email

   28.10.2016 r. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy piąty, fioletowy dzień tygodnia "Żyjmy zdrowo, kolorowo". Dzieci malowały owoce i warzywa, śpiewały piosenki "warzywno-owocowe". Uczniowie odgadywali z zasłoniętymi oczami owoce i warzywa za pomocą zmysłów smaku i węchu. Na koniec jak zwykle odbyła się ciesząca dużym zainteresowaniem degustacja. Każde dziecko próbowało wszystkich przygotowanych warzyw i owoców. Nie straszne im były nawet cytryna, cebula czy czosnek. Na koniec każdy mógł stworzyć własną owocowo-warzywną kompozycję.
Alicja Drąg
Marta Durys
Małgorzata Kaźmierczak
Izabela Kudokas-Drąg
Andrzej Woźniak


alt
fot. Alicja Drąg