SP1 Aktualności "Żyjmy zdrowo, kolorowo" - dzień fioletowy niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020095

-------------------------------------

 BHP


"Żyjmy zdrowo, kolorowo" - dzień fioletowy

   28.10.2016 r. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy piąty, fioletowy dzień tygodnia "Żyjmy zdrowo, kolorowo". Dzieci malowały owoce i warzywa, śpiewały piosenki "warzywno-owocowe". Uczniowie odgadywali z zasłoniętymi oczami owoce i warzywa za pomocą zmysłów smaku i węchu. Na koniec jak zwykle odbyła się ciesząca dużym zainteresowaniem degustacja. Każde dziecko próbowało wszystkich przygotowanych warzyw i owoców. Nie straszne im były nawet cytryna, cebula czy czosnek. Na koniec każdy mógł stworzyć własną owocowo-warzywną kompozycję.
Alicja Drąg
Marta Durys
Małgorzata Kaźmierczak
Izabela Kudokas-Drąg
Andrzej Woźniak


alt
fot. Alicja Drąg
 
STOPKA