SP1 Aktualności Dzieci dzieciom o bezpieczeństwie poniedziałek, 10 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7662033
Dzieci dzieciom o bezpieczeństwie PDF Drukuj Email

   Dnia 7 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbył się apel poświęcony zasadom bezpieczeństwa. Uczniowie klas I – III ubrani w kamizelki odblaskowe, znaczki i czapeczki zaprezentowali i pokazali, w jaki sposób radzić sobie w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu człowieka. Wystawa plakatów zobrazowała, jaką wiedzę i umiejętności posiadają uczniowie naszej szkoły w zakresie bezpieczeństwa. Nasi pierwszoklasiści biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie „Akademia bezpiecznego Puchatka”.
   Dziękuję Nauczycielom i uczniom za zaangażowanie oraz kreatywność!
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska
wicedyrektor


fot. Honorata Kryszewska

Relacja Telewizji Regionalnej