SP1 Aktualności Wideospotkanie z uczniami z Ukrainy niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410125
Wideospotkanie z uczniami z Ukrainy PDF Drukuj Email

   Z okazji Europejskiego Dnia Języków zorganizowaliśmy już trzecią w tym roku wideokonferencję z uczniami z zagranicy. Tym razem uczniowie klasy 4a rozmawiali z dziećmi z Ukrainy. Było to pierwsze tego typu spotkanie czwartoklasistów. Dzieci z dużym zaangażowaniem opowiadały o sobie, mogły sprawdzić swoje umiejętności językowe w prawdziwej sytuacji komunikacyjnej. Czekają na kolejne spotkania z obcokrajowcami.
Izabela Mielniczek


Relacja z Polski:


Relacja z Ukrainy:

Prezent z Ukrainy: