SP1 Aktualności ŚWIATEŁKO PAMIĘCI - lekcja historii i patriotyzmu niedziela, 21 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7557371
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI - lekcja historii i patriotyzmu PDF Drukuj Email

   W dniach 19-25 października 2016 r. społeczność uczniowska włączyła się do akcji prowadzonej przez Kresowe Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze im. Orląt Lwowskich oraz Klub Tarnopola Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Płd.-Wsch. w Żarach - ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, polegającej na zbiórce zniczy, które zapłoną 1 listopada na polskich grobach we Lwowie i obwodzie lwowskim. Akcja ta miała na celu utrwalenie pamięci o naszych rodakach, Polakach, którzy na Kresach Wschodnich budowali wielkość Rzeczypospolitej i którzy za nią polegli.
Bożena Masłowskafot. Piotr Pałac