SP1 Aktualności ŚWIATEŁKO PAMIĘCI - lekcja historii i patriotyzmu niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999200

-------------------------------------

 BHP
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI - lekcja historii i patriotyzmu

   W dniach 19-25 października 2016 r. społeczność uczniowska włączyła się do akcji prowadzonej przez Kresowe Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze im. Orląt Lwowskich oraz Klub Tarnopola Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Płd.-Wsch. w Żarach - ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, polegającej na zbiórce zniczy, które zapłoną 1 listopada na polskich grobach we Lwowie i obwodzie lwowskim. Akcja ta miała na celu utrwalenie pamięci o naszych rodakach, Polakach, którzy na Kresach Wschodnich budowali wielkość Rzeczypospolitej i którzy za nią polegli.
Bożena Masłowskafot. Piotr Pałac
 
STOPKA