SP1 Aktualności Święto KEN w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach wtorek, 18 września 2018
 

 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7507983
Święto KEN w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach PDF Drukuj Email

   W piątek, 14 października 2016 r., w SP 1 w Żarach odbyły się trzy apele z okazji Święta KEN. Przygotowały je klasy: 2a p. Grażyny Ćwikły, 2c p. Ewy Witkowskiej, 2d p. Krysi Rewaj i 2e p. Ewy Siatkowskiej (apel dla uczniów klas 1-3) oraz wychowawcy klas szóstych (apele dla uczniów 4-6). Życzenia, wiersze oraz laurki przygotował też Samorząd Uczniowski, którego opiekunem jest p. Marzena Bałdyga. Nie zabrakło również występów zespołu wokalnego prowadzonego przez p. Izę Kudokas-Drąg. Sprzęt nagłaśniający obsługiwali chłopcy z kl. 6a.
   Zebrani mogli obejrzeć niezwykle ciekawe, ukazane z humorem przedstawienia, w czasie których padły pod adresem nauczycieli i pracowników niepedagogicznych słowa podzięki. Dzieci doceniają ich pracę, mają świadomość, ile trudu kosztuje wychowywanie i przekazywanie wiedzy. Uczniowie nagrodzili brawami występy koleżanek i kolegów oraz ich opiekunów, którzy czuwali nad przebiegiem uroczystości.
   W czasie przedstawienia dla klas starszych spore emocje wzbudził występ trzech uczniów klas szóstych. Zaśpiewali oni piosenkę Czerwonych gitar. Tłumy szalały, mamy nadzieję, że działalność artystyczna kolegów będzie się rozwijać.
   Piątek upłynął Społeczności SP 1 w Żarach w miłej, pełnej serdeczności atmosferze.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowskifot. Damian Bieniek, 6a