SP1 Aktualności Święto KEN w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004231

-------------------------------------

 BHP
Święto KEN w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach

   W piątek, 14 października 2016 r., w SP 1 w Żarach odbyły się trzy apele z okazji Święta KEN. Przygotowały je klasy: 2a p. Grażyny Ćwikły, 2c p. Ewy Witkowskiej, 2d p. Krysi Rewaj i 2e p. Ewy Siatkowskiej (apel dla uczniów klas 1-3) oraz wychowawcy klas szóstych (apele dla uczniów 4-6). Życzenia, wiersze oraz laurki przygotował też Samorząd Uczniowski, którego opiekunem jest p. Marzena Bałdyga. Nie zabrakło również występów zespołu wokalnego prowadzonego przez p. Izę Kudokas-Drąg. Sprzęt nagłaśniający obsługiwali chłopcy z kl. 6a.
   Zebrani mogli obejrzeć niezwykle ciekawe, ukazane z humorem przedstawienia, w czasie których padły pod adresem nauczycieli i pracowników niepedagogicznych słowa podzięki. Dzieci doceniają ich pracę, mają świadomość, ile trudu kosztuje wychowywanie i przekazywanie wiedzy. Uczniowie nagrodzili brawami występy koleżanek i kolegów oraz ich opiekunów, którzy czuwali nad przebiegiem uroczystości.
   W czasie przedstawienia dla klas starszych spore emocje wzbudził występ trzech uczniów klas szóstych. Zaśpiewali oni piosenkę Czerwonych gitar. Tłumy szalały, mamy nadzieję, że działalność artystyczna kolegów będzie się rozwijać.
   Piątek upłynął Społeczności SP 1 w Żarach w miłej, pełnej serdeczności atmosferze.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowskifot. Damian Bieniek, 6a
 
STOPKA