SP1 Aktualności WSZYSCY UKŁADAMY NA PRZERWIE TANGRAMY niedziela, 20 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7750489
WSZYSCY UKŁADAMY NA PRZERWIE TANGRAMY PDF Drukuj Email

   Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy „WSZYSCY UKŁADAMY NA PRZERWIE TANGRAMY”. Czekamy na drugim piętrze budynku B.
Edyta Pawlus
Agnieszka Mierzejewska


POSTSCRIPTUM
   Wielką niespodziankę sprawiły uczniom nasze panie matematyczki. Ze zdjęć jasno wynika, że pracowały późnym wieczorem. A efekt? Dzieci już od ponad tygodnia biorą z parapetu wycięte w gąbce figury geometryczne i dopasowują je do wyklejonych na posadzce kształtów. W czasie każdej przerwy uczniowie dopasowują elementy, co niekiedy nie jest takie proste. I o to właśnie chodzi - o logiczne myślenie, kombinowanie, przewidywanie. A przy okazji - przestrzeń korytarza została inteligentnie zagospodarowana.
Sąsiad z piętra,
Piotr Pałac


fot. Edyta Pawlus i Agnieszka Mierzejewska