SP1 Aktualności WSZYSCY UKŁADAMY NA PRZERWIE TANGRAMY sobota, 18 sierpnia 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7452563
WSZYSCY UKŁADAMY NA PRZERWIE TANGRAMY PDF Drukuj Email

   Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy „WSZYSCY UKŁADAMY NA PRZERWIE TANGRAMY”. Czekamy na drugim piętrze budynku B.
Edyta Pawlus
Agnieszka Mierzejewska


POSTSCRIPTUM
   Wielką niespodziankę sprawiły uczniom nasze panie matematyczki. Ze zdjęć jasno wynika, że pracowały późnym wieczorem. A efekt? Dzieci już od ponad tygodnia biorą z parapetu wycięte w gąbce figury geometryczne i dopasowują je do wyklejonych na posadzce kształtów. W czasie każdej przerwy uczniowie dopasowują elementy, co niekiedy nie jest takie proste. I o to właśnie chodzi - o logiczne myślenie, kombinowanie, przewidywanie. A przy okazji - przestrzeń korytarza została inteligentnie zagospodarowana.
Sąsiad z piętra,
Piotr Pałac


fot. Edyta Pawlus i Agnieszka Mierzejewska