SP1 Aktualności „Książka to dopiero początek…” niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998425

-------------------------------------

 BHP
„Książka to dopiero początek…”
    „Książka to dopiero początek…” to hasło tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Celem tego święta jest zwrócenie uwagi na znaczenie bibliotek w edukacji, promocja i podniesienie rangi biblioteki w środowisku szkolnym oraz zbliżenie uczniów do biblioteki i książki.
   Jednym z priorytetów polityki oświatowej w roku szkolnym 2016/2017 jest propagowanie czytelnictwa. To bardzo ważny aspekt nauczania. Czytanie książek, czasopism wpływa na rozwój każdego człowieka.
   Z tej okazji uczniowie, nauczyciele i rodzice przygotowali piękne, kolorowe, pomysłowe liście z hasłami promującymi czytelnictwo, zachęcającymi do czytania książek i czasopism oraz korzystania z biblioteki (patrz zdjęcia). Wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawie w holu szkoły. Nadały one trochę jesiennego nastroju i, mam nadzieję, wpłyną na rozwój czytelnictwa w naszej szkole.
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w tę akcję!
Jolanta Koch

fot. Jolanta Koch
 
STOPKA