SP1 Aktualności Koło filmowe – spotkanie czwarte piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014105

-------------------------------------

 BHP


Koło filmowe – spotkanie czwarte

   W piątek, 7 października 2016 r., odbyło się kolejne spotkanie koła filmowego. Wzięło w nim udział trzydzieścioro pięcioro uczniów klas IV-VI. Obejrzeliśmy naprawdę dobry film Stevena Spielberga – Indiana Jones i ostatnia krucjata.
   Przed projekcją omówiliśmy krótko cechy filmu przygodowego, przybliżyliśmy sobie postaci Harrisona Forda oraz Seana Connery`ego. Postać reżysera tego obrazu już pojawiła się podczas prac koła – przy emisji Szczęk. Nie zabrakło też elementów historii i religii. Trzeba bowiem było wspomnieć o krucjatach, Świętym Graalu i pewnym pragnieniu człowieka: któż z nas nie chciałby żyć wiecznie?
   Obraz bardzo spodobał się zebranym, tym bardziej, że tetralogia (cykl czterech filmów o kimś/o czymś) zawiera elementy humorystyczne, np. scena przybijania pieczątek w bibliotece w Ankarze.
Piotr Pałacfot. Piotr Pałac
 
STOPKA