SP1 Aktualności SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z FRANCJI poniedziałek, 22 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7558486
SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z FRANCJI PDF Drukuj Email

   Z okazji Europejskiego Dnia Języków uczniowie klasy 4c spotkali się za pośrednictwem Internetu z dziećmi z Francji. Mogli oni sprawdzić swoje umiejętności językowe w prawdziwej sytuacji komunikacyjnej. Dobrani parami rozmawiali o sobie w języku angielskim. Śpiewaliśmy piosenki w języku angielskim, polskim i francuskim. Kolegom z zagranicy pokazaliśmy pocztówki, które otrzymaliśmy od nich z okazji Europejskiego Dnia Języków. Mogliśmy także obejrzeć nasze kartki we Francji.
   Było to pierwsze, pełne emocji i pozytywnych wrażeń, spotkanie.
   Zapraszam do obejrzenia relacji,
Izabela Mielniczek