SP1 Aktualności Dzień głośnego czytania niedziela, 21 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7557253
Dzień głośnego czytania PDF Drukuj Email

   W dniach 29-30 września w bibliotece i świetlicy odbyło się głośne czytanie bajek i wierszy Ewy Szelburg-Zarembiny oraz innych książek. Czytano „Dary czterech wróżek”, „Bajkę o jabłuszku i Ogrodowym Ludku”, „Wesołe historie”, „Przez okrągły roczek”, „Dziadzio Mrok” i in. Do akcji włączyli się uczniowie i nauczyciele świetlicy, a także rodzice i nasi absolwenci. Dzieci słuchały czytanych tekstów, jak również same doskonaliły technikę głośnego czytania. Chętnych nie brakowało! Również w klasach nauczyciele i uczniowie głośno czytali wybrane teksty. Tak naprawdę, Dzień Głośnego Czytania trwa cały rok, więc…… CZYTAJCIE!!!
Jolanta Kochfot. Jolanta Koch i Małgorzata Kaźmierczak