SP1 Aktualności Dzień głośnego czytania wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004152

-------------------------------------

 BHP
Dzień głośnego czytania

   W dniach 29-30 września w bibliotece i świetlicy odbyło się głośne czytanie bajek i wierszy Ewy Szelburg-Zarembiny oraz innych książek. Czytano „Dary czterech wróżek”, „Bajkę o jabłuszku i Ogrodowym Ludku”, „Wesołe historie”, „Przez okrągły roczek”, „Dziadzio Mrok” i in. Do akcji włączyli się uczniowie i nauczyciele świetlicy, a także rodzice i nasi absolwenci. Dzieci słuchały czytanych tekstów, jak również same doskonaliły technikę głośnego czytania. Chętnych nie brakowało! Również w klasach nauczyciele i uczniowie głośno czytali wybrane teksty. Tak naprawdę, Dzień Głośnego Czytania trwa cały rok, więc…… CZYTAJCIE!!!
Jolanta Kochfot. Jolanta Koch i Małgorzata Kaźmierczak
 
STOPKA