SP1 Aktualności Zapraszamy do świetlicy szkolnej niedziela, 22 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7410145
Zapraszamy do świetlicy szkolnej PDF Drukuj Email

   W świetlicy szkolnej pojawiły się nowe dywany dydaktyczne. Wzbudzają duże zainteresowanie i radość wśród dzieci. Bardzo chętnie bawią się na nich - ucząc się. Dywan z mapą Polski posiada plansze z nazwami: krain geograficznych, województw, rzek i państw graniczących z Polską. Dywan z grą młynek z drewnianymi pionkami oraz pionkami do punktowania zawodników także ma swoich zwolenników do zabawy.
Małgorzata Kaźmierczak


alt
fot. Małgorzata Kaźmierczak