SP1 Aktualności VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA sobota, 21 lipca 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7409592
VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA PDF Drukuj Email

   W piątek, 30.09.2016 r., odbył się w naszej szkole VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu podczas przerw i lekcji matematyki uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w grach i zabawach związanych z tabliczką mnożenia.
   Egzaminatorzy klas 4 przeprowadzili wśród uczniów i nauczycieli ponad 100 egzaminów na znajomość tabliczki mnożenia. Gratulujemy wszystkim, którzy zdali egzamin i otrzymali CERTYFIKATY znajomości tabliczki mnożenia.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Koordynatorzy:
Edyta Pawlus
Agnieszka Mierzejewskafot. Edyta Pawlus i Agnieszka Mierzejewska