SP1 Aktualności VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA niedziela, 21 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7558424
VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA PDF Drukuj Email

   W piątek, 30.09.2016 r., odbył się w naszej szkole VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu podczas przerw i lekcji matematyki uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w grach i zabawach związanych z tabliczką mnożenia.
   Egzaminatorzy klas 4 przeprowadzili wśród uczniów i nauczycieli ponad 100 egzaminów na znajomość tabliczki mnożenia. Gratulujemy wszystkim, którzy zdali egzamin i otrzymali CERTYFIKATY znajomości tabliczki mnożenia.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Koordynatorzy:
Edyta Pawlus
Agnieszka Mierzejewskafot. Edyta Pawlus i Agnieszka Mierzejewska