SP1 Aktualności Nasz międzynarodowy projekt nagrodzony Odznaką Jakości sobota, 16 lutego 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7868760
Nasz międzynarodowy projekt nagrodzony Odznaką Jakości PDF Drukuj Email

   Odznaka Jakości przyznawana jest najciekawszym projektom międzynarodowym, które prezentują wysoki poziom w kwestii innowacyjności i kreatywności, a także w interesujący sposób korzystają z technologii informacyjno-komunikacyjnej i swoje działania opierają na współpracy szkół partnerskich.
   Już od kilku lat nasza szkoła wymienia się maskotkami z innymi krajami w ramach międzynarodowych projektów. Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową odznaką jakości eTwinning za szczególnie oryginalne i nowatorskie działania w dziedzinie europejskiej współpracy w ramach realizacji zeszłorocznego projektu z maskotkami.
   W zeszłym roku szkolnym odwiedziły nas pluszaki z Niemiec, Grecji, Czech, Słowenii i Portugalii.
   Projekt dawał wiele możliwości współpracy z partnerami. Nie ograniczał się do wymiany maskotek, ale przede wszystkim była to codzienna praca ze szkołami partnerskimi przy pomocy mediów elektronicznych. Każdy miesiąc to inne zadania projektowe realizowane w klasie i publikowane w internecie.
   Projekt wspierał wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnej w edukacji. W czasie trwania projektu spotykaliśmy się na żywo ze szkołami partnerskimi podczas wideokonferencji, wymienialiśmy się paczkami i tworzyliśmy wspólnie prezentacje multimedialne, filmy wideo, internetowe gry, interaktywne plakaty, komiksy i książeczki.
   Jesteśmy dumni z wyróżnienia naszego projektu i w tym roku także będziemy prowadzić wymianę maskotek z innymi europejskimi krajami.
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego
koordynator projektu

fot. Izabela Mielniczek