SP1 Aktualności Nasz międzynarodowy projekt nagrodzony Odznaką Jakości wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028279

-------------------------------------

 BHP


Nasz międzynarodowy projekt nagrodzony Odznaką Jakości

   Odznaka Jakości przyznawana jest najciekawszym projektom międzynarodowym, które prezentują wysoki poziom w kwestii innowacyjności i kreatywności, a także w interesujący sposób korzystają z technologii informacyjno-komunikacyjnej i swoje działania opierają na współpracy szkół partnerskich.
   Już od kilku lat nasza szkoła wymienia się maskotkami z innymi krajami w ramach międzynarodowych projektów. Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową odznaką jakości eTwinning za szczególnie oryginalne i nowatorskie działania w dziedzinie europejskiej współpracy w ramach realizacji zeszłorocznego projektu z maskotkami.
   W zeszłym roku szkolnym odwiedziły nas pluszaki z Niemiec, Grecji, Czech, Słowenii i Portugalii.
   Projekt dawał wiele możliwości współpracy z partnerami. Nie ograniczał się do wymiany maskotek, ale przede wszystkim była to codzienna praca ze szkołami partnerskimi przy pomocy mediów elektronicznych. Każdy miesiąc to inne zadania projektowe realizowane w klasie i publikowane w internecie.
   Projekt wspierał wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnej w edukacji. W czasie trwania projektu spotykaliśmy się na żywo ze szkołami partnerskimi podczas wideokonferencji, wymienialiśmy się paczkami i tworzyliśmy wspólnie prezentacje multimedialne, filmy wideo, internetowe gry, interaktywne plakaty, komiksy i książeczki.
   Jesteśmy dumni z wyróżnienia naszego projektu i w tym roku także będziemy prowadzić wymianę maskotek z innymi europejskimi krajami.
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego
koordynator projektu

fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA