SP1 Aktualności Spotkanie klas 3a, 3d i 3e z p. st. sierż. Piotrem Dudkiewiczem niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999100

-------------------------------------

 BHP
Spotkanie klas 3a, 3d i 3e z p. st. sierż. Piotrem Dudkiewiczem

   Dnia 2.września 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach obchodzono Dzień Weterana Walk o Niepodległość Rzeczpospolitej. Z tej okazji klasy 3a, 3d i 3e odwiedził wyjątkowy gość, pan st. sierż. Piotr Dudkiewicz, żołnierz wojska polskiego, który jest współczesnym weteranem. Opowiedział uczniom o pracy i wyposażeniu wojska, zapoznał dzieci z historią tego dnia, a także wydarzeniami pierwszego września, wytłumaczył, kim jest weteran i kombatant. Dzieci miały okazję przymierzyć hełm wojskowy i maskę przeciwgazową. Była to ciekawa lekcja patriotyzmu, za którą dzieci podziękowały gościowi pamiątkowym dyplomem i brawami.
Patrycja Dudkiewicz, Małgorzata Łukowska, Wioletta Mutwil

fot. Piotr Pałac i Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA