SP1 Aktualności Podsumowanie nauki pływania środa, 17 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7549996
Podsumowanie nauki pływania PDF Drukuj Email

   Dnia 15.06.2016 r. odbyło się w naszej szkole drugie podsumowanie nauki pływania dla klas 3. Zaprosiliśmy na spotkanie przedstawiciela WOPR-u w Żarach, p. Zbigniewa Zdzitowieckiego. Pani wicedyrektor Honorata Kryszewska przywitała zaproszonego gościa i podziękowała instruktorom pływania: p. B. Mantyk, p. A. Stachów za efektywną pracę z dziećmi.
   Kurs podstawowej nauki pływania trwał od 5.10.2015 r. - 28.04.2016 r. Łącznie kurs ukończyło 41 dziewczynek i 42 chłopców. Na kartę pływacką zdało 25 uczniów, a pozostałe dzieci otrzymały certyfikaty nauki pływania.    
   Przedstawiciele WOPR-u w Żarach zapoznali uczniów klas I-VI z zasadami bezpiecznego zachowania w czasie lata i zbliżających się wakacji.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska


fot. Honorata Kryszwska