SP1 Aktualności Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Bazgroł” wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004202

-------------------------------------

 BHP
Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Bazgroł”

   W marcu 2016 r. odbył się ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Bazgroł” dla duetów artystycznych dziecko-dorosły, którego organizatorem był portal kulturalny duże Ka (www.duzeka.pl) i Papierowy Pies (papierowypies.pl), zaś patronem honorowym - Rzecznik Praw Dziecka. Jego celem było propagowanie czytelnictwa i działań twórczych wśród dzieci i dorosłych. Zadaniem było napisanie i zilustrowanie opowiadania, bajki, baśni lub komiksu. W konkursie wzięła udział Julia Danielczyk z kl. VI c wraz ze swoim tatą, zajmując III miejsce.
Gratulujemy!
Jolanta Koch


fot. Jolanta Koch
 
STOPKA