SP1 Aktualności Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Bazgroł” sobota, 19 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7748439
Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Bazgroł” PDF Drukuj Email

   W marcu 2016 r. odbył się ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Bazgroł” dla duetów artystycznych dziecko-dorosły, którego organizatorem był portal kulturalny duże Ka (www.duzeka.pl) i Papierowy Pies (papierowypies.pl), zaś patronem honorowym - Rzecznik Praw Dziecka. Jego celem było propagowanie czytelnictwa i działań twórczych wśród dzieci i dorosłych. Zadaniem było napisanie i zilustrowanie opowiadania, bajki, baśni lub komiksu. W konkursie wzięła udział Julia Danielczyk z kl. VI c wraz ze swoim tatą, zajmując III miejsce.
Gratulujemy!
Jolanta Koch


fot. Jolanta Koch