SP1 Aktualności Świętuj różnorodność - Celebrate diversity! - Nasza szkoła w międzynarodowej kampanii wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004051

-------------------------------------

 BHP
Świętuj różnorodność - Celebrate diversity! - Nasza szkoła w międzynarodowej kampanii
   W maju nasza szkoła wzięła udział w międzynarodowej kampanii promującej różnorodność. W klasach piątych przeprowadziliśmy debatę na temat różnorodności. Dowiedzieliśmy się, czym dla naszych uczniów jest różnorodność i jak chcieliby ją promować. Zgodnie z założeniami Kampanii stworzyliśmy krótką prezentację, która przekazuje nasze wnioski i przemyślenia. A oto film:
   Europe Day & eTwinning celebration" - projekt promujący różnorodność w Europie Wzięliśmy też udział w międzynarodowym projekcie eTwinning "Europe Day & eTwinning celebration". W ramach projektu odbyło się wiele działań, realizowanych wspólnie z innymi szkołami z całej Europy. Przykładem może być nasza wspólna tablica poniżej. Chętnych zapraszam do obejrzenia inicjatyw, dostępnych na stronie naszego projektu.
Izabela Mielniczek

Tablica

Na mapie możecie zobaczyć szkoły, które realizują z nami projekt: 
 


 
STOPKA