SP1 Aktualności Zielona Szkoła "Dziwnówek" 30.05-3.06.2016 czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7670022
Zielona Szkoła "Dziwnówek" 30.05-3.06.2016 PDF Drukuj Email

   W dniach od 30.05 do 3.06.2016 klasy 3a, b, c, d wraz z wychowawcami uczestniczyły w Zielonej Szkole w Dziwnówku. Dzieci oprócz nauki spędzały czas ze sobą, ucząc się współdziałania w grupie. Wśród licznych atrakcji był rejs statkiem po Zatoce Kamieńskiej, pobyt w Parku Dinozaurów, dyskoteka oraz pasowanie na "Wilka Morskiego". Dzieci oprócz konkurencji sportowych musiały wykazać się wiedzą dotyczącą morza i zajęć ludzi mieszkających w tych okolicach, a także, jak na "wilka morskiego" przystało zjeść cytrynę i przyjąć pasowanie od Neptuna - boga mórz.
   W ostatnią "zieloną noc" przeżyły swoje pierwsze smarowanie pastą. Usmarowane, ale zadowolone ze wspólnie przeżytych chwil, wróciły w piątek do domów i swoich stęsknionych rodziców.
Wiesława Półtorak,
Ewa Siatkowska,
Izabela Olszańska,
Krystyna Rewaj
Wioletta Warguła -rodzic


fot. Wioletta Warguła i Izabela Olszańska