SP1 Aktualności Spotkanie z nauką w Humanitarium sobota, 16 lutego 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7868840
Spotkanie z nauką w Humanitarium PDF Drukuj Email

   25 maja klasy 2a i 2e wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Humanitarium Ogrody Doświadczeń, gdzie uczniowie odbyli bliskie spotkanie z nauką poprzez zabawę i atrakcyjny program edukacyjny, wykorzystujący interaktywne eksponaty i nowoczesne multimedia. Podczas pobytu w Humanitarium dzieci w ciekawy i przystępny sposób zgłębiały tajniki nauk ścisłych, uczyły się, jak działają ludzkie ciało oraz zmysły. Uczestniczyły w warsztatach „Kolorowe kropelki”, w czasie których dowiedziały się, jak różne płyny zachowują się w swoim towarzystwie, a następnie wykorzystały tę wiedzę do stworzenia „lawa-lampy”.
   W drodze powrotnej, po „naukowej” przygodzie, przyszła pora na wizytę w McDonaldzie. Z wycieczki wróciliśmy w doskonałych humorach, bogatsi o zdobytą wiedzę i nowe doświadczenia.
Małgorzata Łukowska, Patrycja Dudkiewicz


fot. Małgorzata Łukowska, Patrycja Dudkiewicz