SP1 Aktualności Spotkanie z nauką w Humanitarium poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025164

-------------------------------------

 BHP


Spotkanie z nauką w Humanitarium

   25 maja klasy 2a i 2e wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Humanitarium Ogrody Doświadczeń, gdzie uczniowie odbyli bliskie spotkanie z nauką poprzez zabawę i atrakcyjny program edukacyjny, wykorzystujący interaktywne eksponaty i nowoczesne multimedia. Podczas pobytu w Humanitarium dzieci w ciekawy i przystępny sposób zgłębiały tajniki nauk ścisłych, uczyły się, jak działają ludzkie ciało oraz zmysły. Uczestniczyły w warsztatach „Kolorowe kropelki”, w czasie których dowiedziały się, jak różne płyny zachowują się w swoim towarzystwie, a następnie wykorzystały tę wiedzę do stworzenia „lawa-lampy”.
   W drodze powrotnej, po „naukowej” przygodzie, przyszła pora na wizytę w McDonaldzie. Z wycieczki wróciliśmy w doskonałych humorach, bogatsi o zdobytą wiedzę i nowe doświadczenia.
Małgorzata Łukowska, Patrycja Dudkiewicz


fot. Małgorzata Łukowska, Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA