SP1 Aktualności Konkurs na zagospodarowanie przestrzeni - nasadzanie roślin piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10988627

-------------------------------------

 BHP
Konkurs na zagospodarowanie przestrzeni - nasadzanie roślin

   Nasza szkoła bierze udział w miejskim konkursie na najładniejszą przestrzeń zieloną. Z tego też powodu w piątek, 20 maja 2016 r. o godzinie 16.30 zebrała się pod SP 1 w Żarach grupa ponad trzydziestu osób - rodziców, uczniów i nauczycieli - by wspólnie nasadzić około 50 roślin - m.in. hortensji, rododendronów, kalin wielkokwiatowych, jałowców, tawuł.
   Pogoda dopisała, zebrani sprawnie i z poświęceniem pracowali, by teren wokół JEDYNKI był jeszcze piękniejszy. Szkolnymi koordynatorkami tego dzieła są: p. Iza Wąsicka, p. Joanna Naumik oraz p. Krysia Rewaj. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i pracę na rzecz naszej pięknej szkoły! :-) Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Piotr Pałac


fot. Oliwia Dembska, kl. 6c
 
STOPKA