SP1 Aktualności Konkurs na zagospodarowanie przestrzeni - nasadzanie roślin niedziela, 20 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7750347
Konkurs na zagospodarowanie przestrzeni - nasadzanie roślin PDF Drukuj Email

   Nasza szkoła bierze udział w miejskim konkursie na najładniejszą przestrzeń zieloną. Z tego też powodu w piątek, 20 maja 2016 r. o godzinie 16.30 zebrała się pod SP 1 w Żarach grupa ponad trzydziestu osób - rodziców, uczniów i nauczycieli - by wspólnie nasadzić około 50 roślin - m.in. hortensji, rododendronów, kalin wielkokwiatowych, jałowców, tawuł.
   Pogoda dopisała, zebrani sprawnie i z poświęceniem pracowali, by teren wokół JEDYNKI był jeszcze piękniejszy. Szkolnymi koordynatorkami tego dzieła są: p. Iza Wąsicka, p. Joanna Naumik oraz p. Krysia Rewaj. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i pracę na rzecz naszej pięknej szkoły! :-) Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Piotr Pałac


fot. Oliwia Dembska, kl. 6c