SP1 Aktualności VII PRZEGLĄD PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ czwartek, 18 stycznia 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7124265
VII PRZEGLĄD PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ PDF Drukuj Email

   20 maja w sali widowiskowej „Luna” odbył się Siódmy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 5 im. Polskich Noblistów w Żarach. Wokalistki z naszej szkoły zaprezentowały dwa utwory: „What’s your favourite season?” w wykonaniu Marleny i Mileny Wójtowicz, Natalii Popławskiej oraz Joanny Karczyńskiej, natomiast Weronika Żywica zaśpiewała piosenkę „Same old love”.
Karolina Wojtiuk, Izabela Mielniczek alt 

fot. i film Karolina Wojtiuk