SP1 Aktualności Otwarcie parku na Ludowej niedziela, 20 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7750373
Otwarcie parku na Ludowej PDF Drukuj Email

   Dnia 28 maja 2016 roku uczniowie klasy 1b pod kierunkiem wychowawczyni pani Ireny Wiącek uczestniczyli w otwarciu Parku przy ulicy Ludowej. Dzieci zaprezentowały wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, zatańczyły „Twista”. Przygotowany repertuar cieszył się ogromnym powodzeniem i wzbudził zainteresowanie wśród mieszkańców Żar, a jednocześnie publiczność miała okazję przenieść się na chwilę w lata 70-te. Dziękuję pani Irenie Wiącek za przygotowanie części artystycznej, a rodzicom za wsparcie i pomoc!
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska
wicedyrektor


fot. Honorata Kryszewska