SP1 Aktualności Otwarcie parku na Ludowej sobota, 18 sierpnia 2018
 

BIP SP1 Żary
 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7451390
Otwarcie parku na Ludowej PDF Drukuj Email

   Dnia 28 maja 2016 roku uczniowie klasy 1b pod kierunkiem wychowawczyni pani Ireny Wiącek uczestniczyli w otwarciu Parku przy ulicy Ludowej. Dzieci zaprezentowały wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, zatańczyły „Twista”. Przygotowany repertuar cieszył się ogromnym powodzeniem i wzbudził zainteresowanie wśród mieszkańców Żar, a jednocześnie publiczność miała okazję przenieść się na chwilę w lata 70-te. Dziękuję pani Irenie Wiącek za przygotowanie części artystycznej, a rodzicom za wsparcie i pomoc!
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska
wicedyrektor


fot. Honorata Kryszewska