SP1 Aktualności Otwarcie parku na Ludowej wtorek, 16 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7549857
Otwarcie parku na Ludowej PDF Drukuj Email

   Dnia 28 maja 2016 roku uczniowie klasy 1b pod kierunkiem wychowawczyni pani Ireny Wiącek uczestniczyli w otwarciu Parku przy ulicy Ludowej. Dzieci zaprezentowały wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, zatańczyły „Twista”. Przygotowany repertuar cieszył się ogromnym powodzeniem i wzbudził zainteresowanie wśród mieszkańców Żar, a jednocześnie publiczność miała okazję przenieść się na chwilę w lata 70-te. Dziękuję pani Irenie Wiącek za przygotowanie części artystycznej, a rodzicom za wsparcie i pomoc!
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska
wicedyrektor


fot. Honorata Kryszewska