SP1 Aktualności Turniej warcabowy trzecioklasistów 2016 poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025057

-------------------------------------

 BHP


Turniej warcabowy trzecioklasistów 2016

   Turniej na stałe wpisał się w kalendarz imprez szkolnych. Jego celem jest kształcenie umiejętności logicznego myślenia, doskonalenie koncentracji uwagi, zdolności przewidywania oraz świadomego ponoszenia skutków swoich decyzji.

   W tym roku poszczególne klasy: 3a, 3b, 3c i 3d reprezentowały 3-osobowe drużyny. Rozgrywki odbyły się w świetlicy szkolnej w dniu 12.05.2016 r. Przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze wg zasady „każdy z każdym”. Najwięcej partii wygrała Zuzia Nowacka z klasy 3c. Na drugim miejscu ex aequo uplasowali się Natan Kozioł z 3b i Wojtek Grygosz z 3a. Trzecie miejsce zajęli – też równolegle - Emilka Jóźwiak, 3c i Wiktor Kelm z klasy 3d.

   Wszyscy uczestnicy uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Wszystkim też - za godną postawę i przestrzeganie zasad fair play - należą się brawa i gratulacje!
Andrzej Woźniak


fot. Andrzej Woźniak
 
STOPKA