SP1 Aktualności Turniej warcabowy trzecioklasistów 2016 wtorek, 16 lipca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8270442
Turniej warcabowy trzecioklasistów 2016 PDF Drukuj Email

   Turniej na stałe wpisał się w kalendarz imprez szkolnych. Jego celem jest kształcenie umiejętności logicznego myślenia, doskonalenie koncentracji uwagi, zdolności przewidywania oraz świadomego ponoszenia skutków swoich decyzji.

   W tym roku poszczególne klasy: 3a, 3b, 3c i 3d reprezentowały 3-osobowe drużyny. Rozgrywki odbyły się w świetlicy szkolnej w dniu 12.05.2016 r. Przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze wg zasady „każdy z każdym”. Najwięcej partii wygrała Zuzia Nowacka z klasy 3c. Na drugim miejscu ex aequo uplasowali się Natan Kozioł z 3b i Wojtek Grygosz z 3a. Trzecie miejsce zajęli – też równolegle - Emilka Jóźwiak, 3c i Wiktor Kelm z klasy 3d.

   Wszyscy uczestnicy uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Wszystkim też - za godną postawę i przestrzeganie zasad fair play - należą się brawa i gratulacje!
Andrzej Woźniak


fot. Andrzej Woźniak