SP1 Aktualności Konkurs na zagospodarowanie przestrzeni niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999311

-------------------------------------

 BHP
Konkurs na zagospodarowanie przestrzeni

   Nasza szkoła bierze udział w miejskim konkursie na najładniejszą przestrzeń zieloną.
   Organizator, Urząd Miasta, funduje bardzo atrakcyjne nagrody dla zwycięzców. W ramach konkursu możemy upiększyć teren zielony wokół szkoły. W związku z tym powstał projekt, który będzie polegał na dosadzeniu kilkudziesięciu (ok. 50) roślin – m.in. hortensji, rododendronów, kalin wielkokwiatowych, jałowców, tawuł.
   Pani Krystyna Rewaj zakupiła drzewo chusteczkowe, tulipanowca oraz judaszowca, które niesamowicie przykuwają spojrzenia podczas kwitnienia. Zaplanowane zostały także mini ogródki w formie kół na rośliny rabatowe, które można będzie wykorzystywać sezonowo. Koniecznym jest ogrodzenie części roślinności znajdującej się po prawej stronie od wejścia na teren szkoły, tuż przy budynku, w celu ochrony przed zniszczeniem nowych nasadzeń.
   Chętni rodzice i przyjaciele Szkoły mogą wesprzeć nas roślinami, takimi jak: różanecznik, tuja-odmiana krzaczasta, niska, tuja kolumnowa/szmaragd, hortensja, kalina koralowa, jałowiec rozesłany, tawuła, gleba kwaśna i uniwersalna) lub wziąć udział w czynie społecznym, w ramach którego zorganizujemy akcję nasadzeń - 20 maja od godziny 16.30 (będą potrzebne własne narzędzia ogrodnicze).
   Dyrektor Szkoły zaprasza do współpracy.
Joanna Naumik i Izabela Wąsicka
 
STOPKA